KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735154
nr 1273 5154
Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad. Olja på duk, 33x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:36:06
100 kr
250 kr
350 kr